חשיבות הקידום האורגני


 

שיווק ברשת עם SB Media

אז בניתם אתר אינטרנט לעסק שלכם והשקעתם בו לא מעט הן בזמן והן בכסף ועכשיו אתם נשענים אחורה ומחכים ללקוחות שרק יגיעו. הזמן עובר ואתם לא מקבלים פניות דרך האתר או לא נרכשים מוצרים בחנות הווירטואלית שלכם, ואתם שואלים את עצמכם איך זה יכול להיות. הרי האתר מושקע ויפה וכולל את כל התוכן הרלוונטי. מסתבר שזה לא מספיק, מסתבר שצריך שיווק ברשת בשביל שהאתר יתחיל לתפוס תאוצה ובעיקר לקבל פניות. איך עושים את זה? עם חברת SB Media, החברת מדיה בישראל לשיווק דיגיטלי.

בניית קמפיין מקצועי זה אנחנו

אנו בחברת SB Media מומחים בבניית קמפיינים שיווקיים לאתרים ועושים זאת כבר שנים בצלחה. שיווק ברשת מתחיל עם למידה של העסק הרלוונטי, למידה של החוזקות והחולשות שלו וכמובן סקירה של המתחרים שלו. לאחר מכן נבחרת אסטרטגיה שיווקית ספציפית שתתאים לו, וזה יכול להיות קידום ממומן בגוגל (PPC) או קידום אורגני (SEO) ויכול להיות פרסום בפייסבוק או הכול ביחד. הצלחה של קמפיין שיווקי מתחילה עם בניה נכונה שלו ואת זה אנו בחברת SB Media עושים בהצלחה מרובה.

הניסיון עושה את ההבדל

עם הניסיון שלנו בחברת SB Media אתה יכול להיות רגוע שאתה בדרך הנכונה. אתה בטח רוצה לדעת כל הזמן כמה אתה משלם ולמי, ובדיוק בגלל זה הפרדנו את התשלום לנו מהתשלום לגוגל ולפייסבוק. שקיפות היא הדבר החשוב לנו ביותר יחד עם רמה מקצועית גבוהה ועם עדכון של הלקוח לכל אורך הדרך. הלקוחות הרבים שלנו יעידו על עבודה איכותית ובעיקר על עלייה בכמות הפניות באתר שלהם, מה שמביא להם עוד לקוחות פוטנציאלים ועוד עסקאות.

פנו אלינו ונשמח לסייע גם לכם!