שיווק דיגיטלי של חברת SB Media

אם פעם פרסום עסקים היה מתבצע באמצעים המסורתיים כמו טלוויזיה, רדיו, עיתונים, פלאיירים ומודעות הרי שהיום שיווק דיגיטלי הוא הפרסום החדש. היום כולם מחפשים את מבוקשם באינטרנט בין אם זה מידע ובין אם אלו מוצרים או שירותים. קרוב ל-100% מהלקוחות הפוטנציאליים שלכם יחפשו אתכם ברשת, ואתם חייבים להופיע שם ולפני המתחרים שלכם. אם אתם בעלי עסק בינוני או גדול הגעתם למקום הנכון, ברוכים הבאים לחברת SB Media, חברת מדיה בישראל בתחום קידום אתרים ברשת.

מה אנו עושים?

אנו בחברת SB Media עושים שיווק דיגיטלי ברמה הגבוהה ביותר, תוך שקיפות מלאה ובאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. אצלנו המחיר קבוע ולא יהיו לך הפתעות בסוף החודש, ואנו עושים הפרדה מלאה בין התשלום לנו ובין התשלום לחשבון גוגל.

  • קידום אורגני – קידום אורגני בגוגל הוא קידום על בסיס ביטויי מפתח, ביטויים שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם אמורים להקליד בשאילתת החיפוש ולהגיע אליכם. הקידום המקצועי שלנו מתחלק לשניים, עבודה בתוך האתר ומחוצה לו כך שבסופו של דבר האתר שלכם יהיה רלוונטי לגולשים שמחפשים שירותים או מוצרים שאתם מוכרים
  • קידום ממומן – קידום ממומן כשמו כן הוא, קידום בתשלום כשהתשלום הוא על כל הקלקה על המודעה שלכם. בכדי שהוא יהיה מקצועי ובכדי שתנצלו את תקציב הפרסום שלכם, אתם צריכים ניהול איכותי של הקמפיין ואנו בעלי ניסיון רב בקמפיינים מעין אלו.
  • קידום ברשתות החברתיות – הרשתות החברתיות ובראשן גוגל הן זירה שאסור לוותר עליה והיתרון בה היא האפשרות לטרגט את הפרסום ברמה גבוהה ביותר.

שיווק דיגיטלי הוא עסק למקצוענים! בחברת SB Media ישמחו לסייע לכם לקדם את העסק שלכם באמצעות האתר שלכם

שיווק ברשת

אז הקמת אתר אינטרנט או חנות וירטואלית והשקעת בהם את מיטב זמנך וכספך. ערכת את האתר, הכנסת גרפיקות מרשימות, כתבת מאמרים, הטמעת מוצרים, צילמת מוצרים ועכשיו האתר עומד במלוא הדרו ורק מחכה לגולשים ולקוחות פוטנציאליים. אבל רגע, מה קורה? למה הם לא מגיעים? האם עשית משהו לא נכון? האם הגולשים לא אמורים למצוא את האתר שלך בגוגל בקלות? אם לא עשית שיווק ברשת, אל תצפה לתוצאות, אל תצפה שהאתר שלך יפה ומרשים ככל שיהיה ייחשף לגולשים ולקוחות.

שיווק ברשת – לב ליבו של העסק

אתר אינטרנט ברוב המקרים הוא עסק של ממש, בין אם אתה מוכר בו מוצרים ובין אם אתם מוכר דרכו שירותים, בין אם אתה מוכר בו פרסומות ובין אם הוא אמור להציג משהו או מישהו. רק עם שיווק ברשת העסק שלך יוכל להתקדם, רק עם שיווק מקצועי והעברת המסר שלך או פרסום המוצרים שלך למתעניינים הוא יוכל לשרוד. כל עסק חייב לגייס כל הזמן לקוחות חדשים בין אם הוא כבר קיים כמה שנים ובין אם הוא חדש…

לשווק לבד או באמצעות חברה מקצועית?

יש לא מעט אנשים שמשווקים את העסק שלהם ברשת באופן עצמאי. זה אפשרי אבל דורש לא מעט שעות לימוד כמו גם לא מעט טעויות בדרך וטעויות כידוע עולות כסף… אם שיווק בעסק הוא מה שאתה צריך ואתה לא רוצה לבזבז זמן יקר וסכומי כסף גדולים על התלמדות, תן למומחים לעשות את העבודה. נכון, שיווק ברשת באמצעות חברה מקצועית עולה כסף אבל הוא יחסוך לך בזבוזים מיותרים, מה גם שהמטרה שלו היא להגדיל את מעגל הלקוחות שלך ולהכניס לעסק שלך הרבה יותר ממה שהוא הכניס עד עכשיו כך שאין ספק שזה משתלם.