פרסום

פרסום בעידן המודרני שונה בתכלית מהפרסום של פעם. היום פרסום הוא מילה נרדפת ל”שיווק באינטרנט” מכיוון ש”אם אתה לא שם – אתה לא קיים”. ללא פרסום ברשת לא רק שלא ימצאו את העסק שלך, אלא גם ימצאו מיד את המתחרים שלך מה שיוריד עוד יותר את הסיכויים שבכלל ישמעו עליך.

פרסום ברשת נחלק לשניים, פרסום ממומן (PPC) ופרסום אורגני (SEO) ואתה בתור בעל עסק שרוצה להיכנס יותר ויותר למודעות של הלקוחות הפוטנציאליים ורוצה כמובן לאפשר גישה אליך, חייב את שניהם או לפחות אחד מהם.

כמה מילים על פרסום אורגני

פרסום אורגני או במילים אחרות “קידום אורגני” הוא פרסום טבעי. הוא מתייחס בעיקר למנוע החיפוש של גוגל אך גם לרשתות החברתיות. בשביל שיקלידו שאילתא במנוע החיפוש של גוגל ויקבלו את העסק שלך באחת התוצאות הראשונות, אתה צריך תוכן עם ביטויים רלוונטיים לעסק שלך באתר שלך וצריך לקדם את הביטויים הללו בדרכים שונות.

כמה מילים על פרסום ממומן

פרסום ממומן כשמו כן הוא, פרסום באמצעות תשלום ישיר או מה שקרוי – PPC-PAY PER CLICK, תשלום על כל הקלקה על מודעה שלך. זו יכולה להיות מודעה בגוגל ויכולה להיות מודעה בפייסבוק או ברשת חברתית אחרת, וצריך לדעת לעשות את זה נכון, צריך לדעת לנצל את התקציב בצורה יעילה ולמקסם את פוטנציאל הפרסום עד כמה שניתן. פרסום ממומן לא מקצועי, יהיה מסחטת כספים עבורך בעל העסק בלי תוצאות שיקדמו אותו.

למה לבחור בחברה מקצועית?

פרסום ברשת הוא מומחיות של ממש, הוא הכרה וידיעה של כל החוקים והכללים הרלוונטיים, יכולת לנתח נתונים ולעבוד על פיהם. אם תעשה את זה לבד אתה עלול לשלם “שכר לימוד” יקר מאוד, ותמיד עדיף להשאיר את העבודה לאלו שזה המקצוע שלהם.

פרסום ברשת עושים רק עם SB Media

אם יש לכם עסק בינוני או גדול ואתם רוצים להפיץ אותו כמה שיותר, הזירה העיקרית שאתם צריכים לפרסם בה היא רשת האינטרנט. יש מיליוני אתרים ברחבי העולם ועשרות אלפים בישראל, ובשביל שתבלטו בתחום שלכם, בשביל שיגיעו אליכם לקוחות משלמים אתם צריכים פרסום מקצועי ואיכותי, פרסום של חברה בעלת ניסיון רב ועם לקוחות רבים מרוצים. חברת SB Media מובילה את התחום בישראל והיא תיקח את העסק שלכם קדימה ותסייע לכם להגדיל את כמו הלקוחות שלכם.

קידום אורגני או ממומן זה אנחנו

אתם רוצים להופיע בתוצאות הראשונות במנוע החיפוש של גוגל ואתם לא יודעים איך לעשות את זה. יכול להיות שכבר ניכוותם בעבר מחברת שיווק באינטרנט כזו או אחרת, חברה ששילמתם לה לא מעט ואתם לא מבינים על מה. אצלנו, קידום אורגני SEO או קידום ממומן PPC מתבצעים בשקיפות מלאה, ואתם משלמים לנו רק על העבודה שלנו, מחיר קבוע בהתאם לסיכום. את התשלום על הפרסום תשלמו ישירות לגוגל כך שתדעו תמיד איפה אתם עומדים ולא תופתעו בסוף החודש.

למה דווקא אצלנו בחברת SB Media?

חברת SB Media שמה לעצמה למטרה לסייע לעסקים בינוניים וגדולים להגדיל את כמות הלקוחות שלהם באמצעות קידום אתרים מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים מעטפת פתרונות לכל עסק ועסק לאחר שאנו לומדים אותו ולאחר שאנו בונים לו אסטרטגיית פרסום מקצועית. צוות SB Media עבר את כל ההכשרות הרלוונטיות ולוקח את הלקוחות יד ביד אל עבר ההצלחה, והצלחה נבחנת בשורה התחתונה – גיוס לקוחות אמיתיים, לקוחות משלמים ולא רק כאלו שמתעניינים.

צרו אתנו קשר בהקדם ונשמח לסייע גם לכם לקחת את העסק שלכם קדימה!